Cestování není momentálně "sexy" I. | Placeni za svůj odpočinek

Cestování není momentálně “sexy” I.

👉🏻 Cestování není momentálně “sexy”

 

Pokud to tak vidíte, máte pravdu. Pokud to vidíte opačně, máte taky pravdu. Vše kolem nás se neskutečně rychle mění. Jistého není vůbec nic a kdo přijme nejistotu za přirozenou součást svého života, zvítězí.

 

✌🏻 Sdružování se do cestovatelských komunit a využití moderních technologií umožňuje každému z nás, nechat si za naše budoucí cestování platit.
Ano, i tedˇ, kdy nemůžeme vyjet ani do sousedního okresu, dokáže tento systém poslat za únor 2021 každému na účet minimálně 145,67 EUR. (cca Kč 3.600,-)/opakovaně každý měsíc

 

👉🏻 Sakra, jak je tohle možné? Na jakém principu to funguje? Je to letadlo? Je to pyramida? Přesně slyším až sem, co se vám honí hlavou. Je to vše, co si o tom rozhodnete myslet. Ale nejdříve, než vše odsoudíte jako blbost, máte k tomu opravdu všechny zásadní informace?

 

👉🏻 Co když zrovna v tuto chvíli, kdy čtete tyto řádky, zavrhujete něco, co vám v roce 2022, 2023 pomůže zvládnout život lehčeji a poskytne vám tolik chybějící jistotu. Minimálně tu finanční…

 

POKUD SI ZROVNA TEĎ ŘÍKÁTE, JO, TEN KLUK MÁ PRAVDU, KDYŽ O TOM VÍM SKORO PRD, NEZAHAZUJU TADY NĚCO, CO SI UŽ PÁR LET PŘEJU? CO KDYŽ JE TO ONO, NA CO ČEKÁM?

 

👏🏻 Jen pro představu, v naší skupině jsou aktuálně další 4x lidé, kterým 20.3.2021 přijde 145,67 EUR na jejich účet.

 

CHCETE BÝT MEZI NIMI I VY? PAK VÍTEJTE NA PALUBĚ A ZAČNĚTE TÍM, ŽE SE PŘIDÁTE DO NAŠÍ FB SKUPINY. ČEKÁM TU NA VÁS 🙂

Štítky:

Vložit komentář