FIREFLIES. Bezhraniční příležitost síťového marketingu. Buď ON-LINE! | Placeni za svůj odpočinek

FIREFLIES. Bezhraniční příležitost síťového marketingu. Buď ON-LINE!

FIREFLIES. Bezhraniční příležitost síťového marketingu. Buď ON-LINE!

FIREFLIES. Bezhraniční příležitost síťového marketingu. To je hlavní téma dne, které se line po sítích. “Ty jo, ono to fakt jde, mít svůj tým i jinde než v ČR….”

Zázemí celému projektu zajišťuje švýcarská firma SWISS HALLEY A.G.To je strategická výhoda č. 1. Tou druhou výhodou je fakt, že k rozjezdu vlastní firmy vám stačí pouze PC a přístup na internet. Veškeré další náležitosti, jako jsou smlouvy a jiné právní dokumenty, všeobecné obchodní podmínky (VOP) a všeobecné distributorské podmínky (VDP), má pod palcem samotná firma a není tak naší starostí, řešit “papíry”. Třetí a zcela zásadní výhodou je poskytovaný servis ze strany zákaznické linky. Ta totiž umí 15 jazyků a to je i důvod, proč můžeme směle doporučovat i v zahraničí 🙂

Suma sumárum, řečí naprostého laika to znamená, že za 30,- Kč /týdně máte k dispozici celosvětový online projekt, který sdružuje největší hráče na poli cestovního ruchu (od ubytování, přes letenky až po pojištění..)… Rozdíl je v tom, že za reklamu firma neplatí mediálním magnátům (televize, internet, tisk), ale samotným uživatelům, tedy nám. A nejde o malé peníze, strategická výhoda č. 4.

Jsme u zdroje!

Lidé cestovali, cestují a budou cestovat. Otázkou tedy zůstává, zda utratí své peníze za cestování na jiných portálech, nebo se rozhodnete jim ukázat i jinou možnost, a to FIREFLIES.

[kkstarratings]

Vložit komentář