Čas od času se na této stránce objeví anketa, která by měla napomoct vylepšit nabízené služby.

 

Zlepšovat je vždy co, souhlasíte?

*důvodem je fakt, že nestačí pouze si myslet, co si myslí ostatní 🙂

 

Jak se Vám líbí můj web?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

 

Jak začít cestovat, vydělávat i soutěžit s FIREFLIES? Registruj se (zdarma). Následně společně vybereme nejvhodnější variantu členství tak, aby jsi měl(a) zajištěný veškerý komfort. Každý, kdo se registruje, chce hlavně ŠETŘIT I VYDĚLÁVAT. 

📝 REGISTRUJ SE 🔓 


První, co bude potřeba udělat po on-line registraci, je tvé rozhodnutí pro formu členství. Společně vybereme nejoptimálnější variantu .  Umíme i profi sestavené členství na míru, které ti umožní raketový růst výdělku. Každému dle jeho citu pro riziko. Jinak se bude připojovat maminka na mateřské 🙋 a jinak profi obchodník 🎯

Vítaný je každý, kdo má odvahu se rozhodnout udělat změnu v tom, jak odpočívá, jak často a v jaké kvalitě 🌅🗻⛺🏢🚢✈🌴

  

Vše, mimo ročního poplatku za webovou kancelář (64,- EUR), si procestuješ. Tzn. nic neinvestuješ. Dobrá rada jak postupovat je ta, zamyslet se, kolik jsi utratil za poslední 3 roky za odpočinek (wellness, dovolené atd.).  Podle toho si předplať na další 2 až 3 roky dopředu.

A proč? Dostal jsi něco z dosud jinde utracených peněz za dovolenou? U nás dostaneš. Dostaneš o dost víc, než očekáváš. Nejen, že si minimálně vše v hodnotě 100% procestuješ, ale získáš i podíl na obratu společnosti. Umožnila ti to dosud nějaká cestovka či online portál? Jasně že ne. Ostatní společnosti toho umí hodně, toto však ne.

Jsme jim vděční, že naučili spoustu lidí cestovat individuálně, ale nyní je čas jít dál. Nyní je čas získat i profit pro sebe. A to díky technologiím, které to umožňují. Máš k nim přístup. Teď a tady.

📝 REGISTRUJ SE 🔓 

Registruj se (zdarma). Následně společně vybereme nejvhodnější variantu členství tak, aby jsi měl(a) zajištěný veškerý komfort. Každý, kdo se registruje, chce hlavně ŠETŘIT I VYDĚLÁVAT. 


P.S.: Co se změní, když nic neuděláš. NIC ✖. Co se změní, když něco uděláš, VŠE ✨. Pokud stále váháš, udělej si test, který najdeš níže ⬇.

Jak začít cestovat s FIREFLIES? Registruj se (zdarma). Následně společně vybereme nejvhodnější variantu členství tak, aby jsi měl(a) zajištěný veškerý komfort. Každý, kdo se registruje, chce hlavně ŠETŘIT I VYDĚLÁVAT. 


📝 REGISTRUJ SE ONLINE🔓 


Jak začít vydělávat s FIREFLIES? Registruj se (zdarma). Následně společně vybereme nejvhodnější variantu členství tak, aby jsi měl(a) zajištěný veškerý komfort. Každý, kdo se registruje, chce hlavně ŠETŘIT I VYDĚLÁVAT. 


📝 REGISTRUJ SE ONLINE🔓 Oficiální rozcestník FIREFLIES: