COVID 19 - existuje jedna jistota v nejistotě | Placeni za svůj odpočinek

COVID 19 – existuje jedna jistota v nejistotě

COVID 19 – existuje jedna jistota v nejistotě

 

Dnes je 7.4.2020. Svět je sevřený v nejistotě. Strach a obavy přispívají k nárůstu nakažených COVID -19. Stres je hlavní nepřítel naší imunity. I když nevíme, kdy současná situace skončí, je jisté, že se za nějakou dobu situace s koronavirem “dočasně” vyřeší. Společnost začne fungovat na první pohled normálně. Již dnes jsou u nás tisíce lidí v ohrožení, protože přijdou o práci.

Přátelé, v klidu přežijí pružní, kteří se přizpůsobí.

V minulosti vyhynuli 🦕 🦖 dinosauři, a přestože my teď nevyhyneme, tak je důležité připomenout si zákony přežití. Zákon přežití číslo jedna, je umět se rychle adaptovat na nové podmínky. Podobná situace se bude opakovat, toto není poslední pandemie. Mnoho lidí bude dále přicházet o práci v důsledku nejen nemocí, ale automatizace, robotizace 🤖 či umělé inteligence.

Ve finančním zdraví přežijí jen ti, kteří budou využívat nejpokročilejší postupy a využijí pákový efekt sdílené ekonomiky.

V dějinách přežívají ti, kteří myslí dál. A naopak ti, kteří myslí jen v horizontu pár dní netvoříc si plány, se stávají slabšími a chudšími. Naštěstí máme 👩‍💻 technologie, které nám umožní pracovat na dálku. Je však kriticky důležité mít možnost vydělávat z domu a produkovat zisk i v době karantény.🏁 🏎️ Proto je důležité se připravit. I když situace možná za pár týdnů pomine, oslabená ekonomika našemu finančnímu zdraví nepřidá. Připravte se v předstihu!

Využijte čas, který teď máte. Buďte proaktivními jedinci, kteří mají jiný osud než dinosauři.

Přátelé, chcete-li si zajistit budoucnost, chcete-li se vyhnout následkům dnešního stavu, máte neopakovatelnou příležitost. V době, kdy se nedá vystrčit nos z domu, je strategické investovat do toho, co 99,99% lidem chybí. (Pomíjím teď faktor být v bezpečí před COVID-19)

Svoboda, volnost, emoce, zážitky = cestování, dovolené.

Až se pustí stavidla, tedy v době, kdy bude možno neomezeně cestovat, nárůst utracených peněz za tuto komoditu bude astronomický. Minimálně ve výhledu 2-3 let. Že to je nereálné? Osobně si myslím, že je to blíže, než si myslíme. Stačí objevit účinný lék s minimem vedlejších účinků a svět je během chvilky opět ve formě 🙂

Štítky:

Vložit komentář