Síťový marketing a Já. 7 zásadních věcí, které jsem pochopil. A že to dalo... | Placeni za svůj odpočinek
universe-network

Síťový marketing a Já. 7 zásadních věcí, které jsem pochopil. A že to dalo…

Síťový marketing a já.

7 zásadních věcí, které jsem pochopil.

A že to trvalo…

 

POCHOPIT

Pochopit síťový marketing neznamená chápat. Pochopit ho, znamená uvědomit si své PROČ. A já to své mám. Každým dnem, když se dívám kolem sebe, vím víc a víc, že mé PROČ je správné:

  • nechci být součástí něčeho, kde je hlavní téma “všechno nás štve, všechno nám vadí, všechno je špatně”
  • nechci být součástí něčeho, kde je sprosté slovo “úspěch” a kde platí, že “úspěch se neodpouští”
  • nechci být součástí něčeho, kde je zcela běžné “pracovat na snech někoho jiného” a své vlastní sny nemít

TOUHA

Pochopil jsem, jak může síťový marketing změnit můj život. Je mi jasné, co se stane, když nevyužiji ve správný čas tu správnou příležitost. Pochopil jsem, že v příběhu mého života hraje velkou roli prostor pro mé přání a sny.

SNÍT

Umím to ještě? Zastavit se, zklidnit se a myslet na “to”. Každý z nás má své “to” v něčem jiném. Máte sen, který sníte ve dne v noci a pokoušíte se dělat vše pro to,  aby se stal skutečností. Bohužel v zaměstnaneckém pracovním poměru to jde velice pomalu, jestli vůbec. V klasickém podnikání je to rychlejší, ale o to složitější. Tak jak dál?

PŘÍLEŽITOST

Objeví se šance, přiblíží se na dosah. Nenechal jsem ji utéct. Vše v mém dosavadním životě může změnit a jsem si jistý, že mám možnost žít svůj sen. Žerou mě “strachy”. Nahrazuje je “touha”. Nyní jsem vděčný a hrdý zároveň. Nenechal jsem se odradit okolím a všemi “znalci síťového marketingu jako stoprocentního podvodu”.

VTEŘINA

Je to jen pár vteřin, jen zlomek mého života, který ovlivní vše následující a kdy je potřeba se rozhodnout. Téměř každý hledá tu “nejlepší či nejvhodnější dobu”. Nikdy taková nepřijde. Nemůže. Neexistuje. Je tu pouze “teď”.

NADĚJE

Naděje na změnu. Čeho? Představte si, že by ve Vašem současném životě žádná varianta naděje neexistovala a Váš život by se ubíral stále stejným neuspokojivým směrem. Co by z Vás bylo? Jak byste žili? Jak dlouho by jste takto žili?

ŽIVOT

Jaké to je, mít naději, že se něco změní a že Vy sami to můžete ovlivnit? Ten příval energie, ten příval nových čerstvých myšlenek, to nakopnutí za to stojí. Život se dá žít moha způsoby. Dá se přežít, užít či dožít. Jakou variantu jste si vybrali Vy? Proč se do toho dobrodružství nevrhnout přímo po hlavě a nezkusit jít za svými sny?

Pochopit vlastní touhu snít a využít ve vteřině příležitost, která přináší naději užít si život. To je má definice síťového marketingu. Narodila se nečekaně, ve vteřině…

 

TOUHA, NADĚJE, POKORA, VDĚČNOST a OČEKÁVÁNÍ.
Zcela nové věci v mém životě. Jsem za ně rád. Určitě mi to za zkoušku stojí!

 

👉 Jaké MLM získalo moji důvěru a jsem jeho aktivním obchodním partnerem? 

 

[kkstarratings]

Štítky:

Vložit komentář