FIREFLIES. Zpožděný nebo zrušený let? Přihlaste se o svá práva a získejte odškodnění | Placeni za svůj odpočinek

FIREFLIES. Zpožděný nebo zrušený let? Přihlaste se o svá práva a získejte odškodnění

FIREFLIES

Zpožděný nebo zrušený let?

Přihlaste se o svá práva a získejte odškodnění

 

FIREFLIES mezinárodní konference
která se konala 22.9.2018 v Brně, přinesla očekávanou novinku v podobě spolupráce s firmou AIRHELP. Tato firma je specialistou na získávání kompenzací od leteckých společností dle nařízení v EU č. 261/2004.

 

Od roku 2004 platí v Evropské unii nařízení číslo 261/2004, které stanoví jednotná pravidla náhrad v případě zrušení nebo významného zpoždění letů a odepření vstupu na palubu. Co to pro vás jako cestující znamená? Především to, že vám nyní letecké společnosti musí poskytnout náhradu za své chyby. Jak jistě mnozí z vás vědí, krutou pravdou je, že se k tomu často nemají. Vymýšlejí různé obstrukce, zdržují, požadují další a další doklady a mnozí lidé raději mávnou rukou, než aby tím martyriem procházeli. To už ale není třeba. Nyní totiž máte v takových případech zastání: službu AirHelp, která vaši kompenzaci vyjedná za vás. Spolehlivě, bez starostí a bez námahy.

V brzké době bude novinka spuštěna a v případě, že dojde ke zpoždění či zrušení letu, systém FIREFLIES automaticky vyhodnotí, zda můj (váš) let spadá pod nařízení EU 261/2004 a v případě, že vznikne nárok na kompenzaci, obdržíte automaticky generovanou zprávu. Ta bude obsahovat informace k možnosti získat kompenzaci včetně aktivního linku, na kterém nahrajeme potřebné dokumenty. Vše ostatní zařídí právě zmiňovaná firma AIRHELP.

 

Fireflies_czNevíte kdo nebo co je FIREFLIES?
Více informací najdete zde:

Cestuj se s(S)vobodou®

[kkstarratings]

 

Vložit komentář