FIREFLIES. Nový web v beta verzi spuštěn 1.2.2021 | Placeni za svůj odpočinek

FIREFLIES. Nový web v beta verzi spuštěn 1.2.2021

FIREFLIES. Nový web v beta verzi spuštěn 1.2.2021

1.2.2021 ve 21:42 jsem do svého emailu dostal tuto zprávu (originální znění níže).

⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

Ahoj!

Už dlouho jsme čekali na tuto minutu.
Jako online společnosti cestovního ruchu je naše webová stránka jednou z našich nejdůležitějších hodnot. Platforma, kde se vy, naše komunita, můžete setkávat, nakupovat, rezervovat a prosperovat. Proto je její obnova nezapomenutelným mezníkem v desetileté historii naší společnosti. Je to zkušenost dvaceti let v oboru, tisíce hodin práce a stovky zpětné vazby našich uživatelů.Protože Fireflies má 10-letou historii a je mezinárodně uznávaným účinkujícím v oblasti cestovního ruchu, cítili jsme potřebu držet krok s rychlým technologickým pokrokem: poskytnout platformu, která je aktuální, plně odpovídá požadavkům doby informační technologie, má moderní design, je rychlá a stabilní a je zážitkem používat ji na jakémkoli inteligentním zařízení.
 
Neuspokojíme se jen s požadavky trhu. Navíc vyrukovali jsme s úplně jedinečnými řešeními a rozšíříme repertoár o nový typ produktu: k dispozici budou i okružní cesty.Mezi tematickými nabídkami najdete i nabídky, které sestavíme pro naše cestující s jedinečnými zájmy. Můžete například očekávat kulturní dobrodružství, gastronomické výlety, výlety do přírody, romantické víkendy, nabídky pro milovníky pláží a měst. Budou to vše cenově výhodné nabídky za “hotovost + BPO”.
 
Travel Assistant
je turistický pomocník, který – pokud zadáte hlavní parametry cesty – Vám vygeneruje vhodné nabídky, dostupné nabídky s danou frekvenci pravidelně monitoruje, ukazuje trendy, na jejichž základě se víte snadněji rozhodnout o tom, kdy se Vám vyplatí rezervovat, abyste získali nejvýhodnější cenu žádané komplexní cesty.Fireflies je cestovatelské společenství.
 
Funkce Statistics pořizuje sumární výkazy z dosavadních cest cestovatelů Fireflies, resp. dokáže zobrazit i živé údaje, aby Vám poskytl přesvědčivý prostředek, pokud chcete někomu ukázat cestovní potenciál ukrytý ve Fireflies.Spuštění nového webu bude probíhat v několika krocích.
 
Nyní – jako první etapa – je dokončen modul rezervace ubytování, zde je možné provést nákup.
Další funkce budou k dispozici v následujících týdnech, krok za krokem, když úspěšně dokončíme naše společné testování s partnery. Samozřejmě, vždy Vás o tom budeme informovat.
Některé funkce jsou již ve webové kanceláři k dispozici, ale jejich funkčnost se také postupně naplňuje. Tato postupnost je nezbytná, protože mezitím kolegové a partneři plnou parou testují stránku.Zhluboka se nadechni a klikni sem!
Přijměte ji s láskou a zvědavostí, použijte ji s radostí a ziskově.
 
 
⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️
 

Když pominu pár “krkolomných” slov (automatický překlad není vždy to nejlepší :-), tak hlavní je obsah této zprávy. Pro nás pro všechny, kteří jsme této švýcarské firmě dali svou důvěru v předchozích letech (jsem součástí od 2017), je to více než dobré znamení, že si firma stojí velmi dobře. V době, kdy řada společostí na poli cestovního ruchu řeší své existenční problémy, naše firma roste a připravuje se na cestovatelský BOOM. A je úplně jedno, jestli přijde již v roce 2021 nebo 2022. Samozřejmě si všichni přejeme, aby se COVID19 dostal pod kontrolu co nejdříve. Aby opadla panika a strach a svět se mohl vrátit k “normálnímu fungování”.

 

Zjednodušila se i samotná registrace do Fireflies, vše vyřídíte online z pohodlí domova. Odkaz k registraci najdete na konci tohoto příspěvku…

 

Web je aktuálně v BETA verzi a v následujících týdnech bude probíhat jeho vyladění tak, aby mohl obsloužit tisíce cestovatelů každý den. A ten den přijde, těším se na to 🙂


 
Ještě nemáte registraci? Tu si můžete udělat online na základě pozvání. Jelikož máte trpělivost dočíst můj příspěvek až sem, za odměnu vás tedy zvu, stačí kliknout na odkaz níže a budete přesměrováni na web Fireflies:

REGISTRAČNÍ LINK:  https://www.fireflies.com/cz/user/registration?inviter=Lukas_Svoboda&code=RZ5IDIABUMEVqg1y6jMTCcHnmTY%3D

 
 

Vložit komentář