FIREFLIES. Jistoty a záruky. Známe tajemství, které vše odhalí | Placeni za svůj odpočinek

FIREFLIES. Jistoty a záruky. Známe tajemství, které vše odhalí

FIREFLIES. Jistoty a záruky.

Známe tajemství, které vše odhalí

 

I já se přidám mezi ostatní, kteří okomentují aktuální dění v cestovním ruchu. Na úvod však nevyužiji situaci ve svůj prospěch, abych hned strašil ostatní, že tento osud čeká každou “klasickou” cestovku. Nečeká. Odhaledné tajemství vás potěší.

Online tu bude, ale vždy bude na nás všech, zda a v jaké míře budeme využívat služby firem podnikajících v cestovním ruchu a je jedno, jestli půjde o kamennou cestovku nebo online portál. Vždyť hlavně jde o to, být spokojený, dostat se v pořádku tam i zpět a mít spousty zážitků, které nám nikdo nevezme.

Přeji si za každého z nás, ať zažíváme co nejméně podobných situací a fandím každému, kdo chce svým dobrým nápadem či službou přispět k pohodě a radosti ostatních.

Přálelé, přijměte za své, že jediná jistota je, že žádná jistota není!

Stane-li se toto tvrzení vaším novým postojem k životu, bude pro vás znamenat svobodu a radost. Uvědomte si, jak dětinské je požadovat po všech kolem nás i po vesmíru samé záruky a jistoty. Ulpívání na jistotách ve vás násobí stres a jisté je, že stres si vybere svou daň na vašem zdraví.

Často při schůzkách ohledně Fireflies slyšíme: “Jaké jsou záruky, jistoty?”

Jsou úplně stejné, jako měli klienti Thomase Cooka. Pokud je firma zdravá a chce se rozvíjet vpřed, chce přinášet svým klientům radost a je to cítit v poskytovaných službách, pak je neporazitelná. V opačném případě to srazí i takového velikána, který má téměř 200-letou tradici. Vedení firmy se rozhodlo pro úpadek místo růstu, ale ne před týdnem ani měsícem, úpadek si zvolili mnohem, mnohem dříve. Nereagovali na dění na poli cestovního ruchu, nehladali cesty jak se přizpůsobit a tím porazili sami sebe.

Všichni, co jsme byli o minulém víkendu na konferenci v Budapešti víme, že i takové firmy jako Emirates s projektem Yalago spojují síly s Fireflies a hledají způsob, jak se přizpůsobit a růst.

více informací:  Konference Budapešť 09_2019

Všem vám přeji klidné cestování

L.S.

Vložit komentář