Fajnpark - ověřený tip na výlet s dětmi č.1 | Placeni za svůj odpočinek

Fajnpark – ověřený tip na výlet s dětmi č.1

Fajnpark – ověřený tip na výlet s dětmi č.1

Čekal mě náročný týden v roli 100procentního otce. Jak dopadl? Zadání nebylo snadné. Zkuste si vymýšlet výlet s dětmi. Když je jednomu 13,5, druhému 3,5 a třetímu 4 měsíce, je zadání horší. Jak jsem si s tím poradil a co mohu doporučit dál? Můj tip na výlet, Fajnpark.

1.  FAJNPARK (Chlumec nad Cidlinou)

moje hodnocení:  ********* (9 hvězd z 10)

Náš první testovací výlet. Tak nějak jsem nevěděl, co čekat od našeho věkového složení, tak jsem raději volil jistotu.   Už když jsem hledal informace, kde se dá parkovat a zda můžu platit kartou, všiml jsem si i informace o vstupném. Popravdě, trošku mě polil pot. Čekala na mě investice ve výši 880,- za rodinné vstupné a neměl jsem ponětí, co všechno nakonec ve Fajnparku zažijeme.

Už hned na začátku říkám, velké překvapení. Ještě doma jsme si mysleli, že po 2-3 hodinách nebude co dělat a pojedeme domů. Plán se rapidně změnil na místě a sám nevím, jak to tak rychle uteklo, ale odcházeli jsme mezi posledními cca kolem 19:55. (standardně mají otevřeno do 20:00). Své vyklidněné a usměvavé dětičky uvidím ještě hodně dlouho. Asi nemá cenu se tu více rozepisovat, nechť si každý vyzkouší sám.

Tento výlet s dětmi se dal krásně zvládnout. S Natálkou v kočárku, s ukecaným a ulítaným Matýskem i s puberťačkou Áďou. Doporučuji všem, nudit se rozhodně nebudete ….

 

Vložit komentář