Čím větší má člověk svobodu, tím je šťastnější! Ale kde ji dnes hledat? | Placeni za svůj odpočinek
VW

Čím větší má člověk svobodu, tím je šťastnější! Ale kde ji dnes hledat?

Čím větší má člověk svobodu, tím je šťastnější!

Ale kde ji dnes hledat?

Novodobá vlna hippies je zde! Tentokrát v mnohem větší síle než v 60. letech minulého století. Tehdy to byl jen slabý odvar toho, co je zde dnes. Dnes “hippísáci” nepotřebují brát drogy, aby okusili svobodu…

Firefly_czSVOBODA

Svoboda je to, co si šťastní lidé nejvíce cení.

Čím větší má člověk svobodu, tím je šťastnější. Pokud člověk musí dělat něco, co nechce, je nesvobodný. Lidé říkají: „Musím tohle, musím tamto…“ Neříkají: “Chci dělat tohle a ještě toto….”. Nejčastěji říkají, že něco musí. Musí vydělávat peníze, pak musí platit daně, zdravotní pojištění, nájem a mají spoustu jiných povinností, kvůli kterým nemají čas ani prostředky na to, co opravdu chtějí. Takto nastavený systém je utlačuje. Pokud cítíš, že jsi utlačován/a a chceš to změnit, pravděpodobně jsi novodobý/á “hippísák/čka”.

POMOCFirefly_cz

Společně můžeme dosáhnout větší svobody.

Když spojíme síly, bude to jednodušší, než když se o to budou pokoušet jednotlivci. Někteří lidé už dosáhli větší svobody, ti pomáhají ostatním, kteří jsou teprve na cestě k ní. Vzájemná pomoc je synonymem pro Fireflies! Sdílíme mezi sebou nápady a realizujeme je. Nápad bez realizace je stále jen nápad. Víme, že za pár let se ohlédneme a řekneme si: “Wow, skvělá práce!”. To jsou hlavní důvody, proč se na nás obracíte! A jaký bude ten Váš důvod?

* příjem navíc
* finanční nezávislost
* mít vlastní firmu
* více volného času
* osobní rozvoj
* pomáhat ostatním
* život prožít (ne přežít)

 

Firefly_cz

KDE NÁS HLEDAT?

Praha, Brno, Hlinsko, Litomyšl, Vysoké Mýto, Pardubice, Hradec Králové a spousty dalších měst Tady všude už je Fireflies doma!

 

[kkstarratings]

 

Vložit komentář