Síťový marketing. Někdy stačí jen změnit úhel pohledu. | Placeni za svůj odpočinek

Síťový marketing. Někdy stačí jen změnit úhel pohledu.

Síťový marketing. Někdy stačí jen změnit úhel pohledu.

 

Síťový marketing. Někdy stačí jen změnit úhel pohledu. Proč je někdy dobré podívat se na věc i z druhé strany?”… můžu vidět to, co bych jinak vidět nemohl…”

A to je i jeden z hlavních důvodů, proč jsem si MLM pustil k tělu a plně souzním s tím, že je to nejspravedlivější forma odměňování, kterou člověk kdy vynalezl. Každému dle zásluh (aktivity). Ne dle protekce, vzdělání, úplatků, známostí či podrazů. To v seriózním MLM nenajdete. 

Až Vám přijde do cesty příležitost v MLM, minimálně udělejte pár kroků stranou a podívejte se na ni i z druhé strany. Najednou začnete vidět výhody, o kterých vám doposud vaše okolí tvrdí, že neexistují, že to není možné.
A přeci, je to možné! 

P.S.: MLM = multi level marketing, síťový marketing, referenční marketing, obchod na doporučení

 

Aktuálně je celosvětově aktivních tisíce společností podnikajících na principu MLM. Ale pouze jedna jediná zaměřená na dovolené (cestovní ruch), kde si vše poskládáme na klíč. Ubytování, letenky, pronájem aut, transfery z letišť, vstupenky na lokální programy, pojištění. Vše ON-LINE v 15 jazycích. Zákaznický support 24/7.

Srovnávač srovnávačů a všech dodavatelů na jednom místě a k tomu doplňkové služby, které nikdo jiný nemá. A to je PŘÍLEŽITOST pro všechny, kteří vidí tento obrovský potenciál. Na dovolenou chce každý, volno a odpočinek byť na 1 den potřebuje každý.
I Vy 

více info:
https://www.lukas-svoboda.cz/fireflies-ochutnejte-cestovan…/

Hezký den
L.S.

Vložit komentář