Podporuji DOBRÉHO ANDĚLA. Lukáš Svoboda

Podporuji DOBRÉHO ANDĚLA

Podporuji DOBRÉHO ANDĚLA

Zjisti, kdo je ve tvém okolí Dobrý Anděl:  www.dobryandel.cz/mapa

 

Od 15.8.2017 jsem se rozhodl dlouhodobě podporovat nadaci DOBRÝ ANDĚL. Hlavním důvodem je to, že jsem také rodič, mám tři krásné a zdravé děti. Dokážu se tedy vcítit do rodičů, kteří musí bojovat s tím, že s jejich dítětem není vše jak má být a jsou ochotni pro jeho záchranu udělat cokoliv.

Transparentnost nadace a využití darovaných peněz do posledního haléře je bezesporu ta nejlepší pomoc, kterou jim mohu na dálku poslat. Každá platba je potvrzena včetně informace, kdo finanční pomoc obdrží.

Dobří andělé pomáhají prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL rodinám, kde má rodič nebo dítě onkologické onemocnění nebo dítě jiné závažné onemocnění, a které se vlivem této nemoci dostaly do finanční tísně. Díky Dobrým andělům zvládají rodiny toto těžké období snadněji. Pomoc v číslech…

 

MOHU SYSTÉMU DOBRÝ ANDĚL OPRAVDU VĚŘIT?

Chápeme, že mnozí z Vás v dnešní době nevěří, že za tímto projektem není nic jiného a že DOBRÝ ANDĚL opravdu vznikl s čistým úmyslem pomáhat. Systém v České republice založili dva přátelé Petr Sýkora a Jan Černý, vložili do něj své peníze, které získali prodejem společnosti PAPIRIUS. Na pomoc jim přišel Andrej Kiska, zakladatel slovenského DOBRÉHO ANJELA, který funguje na Slovensku již od roku 2006. Ostatně nejlepší bude, když se přesvědčíte sami. Zkuste poslat i jen minimální částku a první pracovní den následujícího měsíce v systému uvidíte jméno a adresu rodiny osoby s onkologickým onemocněním nebo jiným závažným onemocněním dítěte, kterému jsme poslali celý Váš příspěvek do poslední koruny, do posledního haléře. Při větších příspěvcích se může stát, že Váš příspěvek obdrží i více rodin, pak uvidíte každou z nich včetně přesného rozdělení Vašeho příspěvku.

 

[kkstarratings]

Štítky:

Vložit komentář