Jak žít život v roce 2021? | Placeni za svůj odpočinek

Jak žít život v roce 2021?

Jak žít život v roce 2021?

🤷‍♂️ Doba je teď jaká je. Byť to celkově vypadá, že se nic moc neděje, mimo neustálých zpráv o COVIDu, opak je pravdou. Díky COVIDu máme možnost zastavit se nad svým dosavadním životem. Zní to docela kostrbatě, žít život, ale není to můj vlastní slovní obrat. Za posledních 10 dní spousta lidí na Google dává do vyhledávání právě toto slovní spojení. A to není náhoda.  Otázkou ale zůstává, jak tedy žít v roce 2021?

👉 Jednu jistotu máme, že nic už nebude jako dřív.

👣 Společnost se transformuje na nový vyšší level. Ano, rád jsem hrál hry na “Plejstejšnu” a ta radost, když jsem dosáhl vyššího levelu. Ale jak to, že teď nikdo moc nejásá? Je to proto, že jsme stále pár bodů před dokončením původního levelu…

🤦‍♂️ Zní to jako klišé, které slyšíme každý rok. Každý z nás si s Novým rokem dá nějaké předsevzetí a v únoru už o něm ani neví. Proč to tak je? Lidská pohodlnost, lenost. Znám to moc dobře.

Pokud se ale teď hned zamyslíte nad tím, co ve svém životě už nechcete, co vás napadne jako první?

TAK TO JE PŘESNĚ TO, DO ČEHO SE V ROCE 2021 PUSTIT. JEDINĚ TAK SE DOSTANETE NA VYŠŠÍ LEVEL. NE HNED, ALE KROK ZA KROKEM.

Matematika mě moc nebaví, ale základní počty z první třídy zvládnu i dnes. Pokud každý den udělám 3 malé krůčky lepším směrem, za rok je to 1095 kroků. V tom je ta síla.

Na nás teď je, zjistit, kde je ten lepší směr. Můžete využít i mou malou nápovědu, hledejte na tomto webu. Kdo hledá najde! Já už mám od 1.1.2021 jasno, jak žít život v roce 2021

P.S.: jak žít život je na Google hit, už nehledejte, jste tu správně 🙂

Štítky:

Vložit komentář