Globální turismus neustále roste. Obstojí cestování s Fireflies? | Placeni za svůj odpočinek

Globální turismus neustále roste. Obstojí cestování s Fireflies?

Globální turismus neustále roste.

Kde a jak lidé nejčastěji řeší své cesty?

 

Globální turismus drtí všechny statistiky. Nejčastěji lidé využívají při svých cestách leteckou dopravu a hlavní účel jejich cesty je odpočinek.

Hlavní zájem lidí se přesouvá na ONLINE. To už je realita. Obstojí cestování s Fireflies v tak velké konkurenci? Tak tuto otázku si položí nejeden člověk, který se alespoň trochu zajímá o to, co se na poli online turismu děje….

Zda obstojí či ne, nedokáže nikdo s určitostí říct, alespoň ne nyní, na začátku roku 2019.  Ale známe to. Spolehlivých předpovědí už lidstvo zažilo tolik, že je lepší nic nepředpovídat 🙂  A jak to vidím já? Pokud si firma udrží zdravé finance a smysluplně vyvážené cash flow (peněžní tok), k tomu přidá svou jasnou vizi, kam chce svůj portál FIREFLIES dovést, má velikou šanci zaujmout přední místa.

A jak by šlo vaše cesty řešit v budoucnosti?

Cestování s Fireflies může být v budoucnu velice uživatelsky příjemné a mohou ho využívat miliony lidí. K tomuto tvrzení se přidávám i já, jelikož už jsem v projektu téměř 2 roky, vidím jeho vývoj a chuť majitelů naplnit svou vizi….

 

Zajímá tě, jak přispět k rozvoji FIREFLIES, jak testovat portál, jak s ním cestovat a jak dostávat pravidelný příjem, potom ti stačí jedna zpráva a dozvíš se to…

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

 

 

Více informací o FIREFLIES:

  • 5 dobrých důvodů proč se připojit: ZDE
  • co může očekávat cestovatel? ZDE
  • co může očekávat distributor? ZDE
  • facebooková stránka ZDE

 

 

[kkstarratings]

Vložit komentář