Chat with us, powered by LiveChat

Řešíte své zdraví, až když je s ním něco v nepořádku? Je i jiná cesta

Řešíte své zdraví, až když je s ním něco v nepořádku?

Je i jiná cesta!

Tady je malá statistika hlavních příčin úmrtnosti světové populace:

– na prvním místě jsou nemoci srdce a cév, nejčastěji na základě aterosklerózy (infarkty, cévní mozkové příhody atd.)
– na druhém zhoubné nádory
– na třetím cukrovka
– a na čtvrtém vedlejší účinky léků

Ovšem ještě před 20 lety byly příčiny, které jsou dnes na čtvrtém místě na místě šestnáctém! V současné době jsme naši medicínu natolik ,,zdokonalili”, že se u nás staly příčinou vysoké úmrtnosti vedlejší účinky léků, protože vesměs obsahují jen chemikálie. Příroda se nám začíná mstít -nemá ráda, když se do ni někdo vměšuje, když se porušují její zákony. A může to být ještě horší. Neměli bychom to však dopustit.

“Záchrana topících se spočívá jen v rukách topících se samých” – proto se v Klubu Návrat ke zdraví® zabýváme tím, že ozdravujeme sami sebe, abychom nerozmnožovali řady pacientů v čekárnách poliklinik.

Mnozí z vás již jistě pochopili, že ,,když si nepomůžete sami, nepomůže vám nikdo”. Může snad někdo tuto větu vyvrátit? Nikdo včetně lékařů! Protože zítra, až půjdete na kontrolu, vám v jedné ordinaci předepíší jednu léčbu, v další ordinaci jinou, která je s předcházející v rozporu. My ale přece nejsme jen jednotlivé náhradní díly organismu! Jsme jednotný celek; a právě proto se tibetská medicína, která pacientovi neléčí jednotlivě ruku, nohu, oko a tak dále, zabývá tím, že regeneruje celý organismus, uvádí ho do nejnutnějšího funkčního stavu.

V tibetské medicíně představuje podstatu zdraví rovnováha mezi dvěma energiemi – jing a jang, tj. duchovní a fyzickou podstatou člověka. Lidé si neustále léčí tělo, ale duše zůstává nadále bolavá. Jistě víte, že v poslední době se začalo objevovat mnoho psychogenních onemocnění, jejichž původ je neznámý.

Má na to vliv zhoršená ekologie, stres a v podstatě všechno, na co si jen vzpomenete.

“Pokud se nám hroutí patra, musíme nejprve opravit základy, abychom teprve potom mohli postavit – cihlu po cihle – spolehlivý a stabilní dům…”.