Chat with us, powered by LiveChat

Je Vám bližší pojištění auta či domu? Nepodceňujte své životní pojištění

Je Vám bližší pojištění auta či domu? Nepodceňujte své životní pojištění!

nedávný průzkum agentury STEM/MARK ukázal, čím se cítí být Češi nejvíce ohroženi

  • dlouhodobou pracovní neschopností (24,2 %)
  • následují autonehody (22,8 %)
  • úrazy (20,2 %)
  • nejméně se lidé obávají, že by jim momentálně hrozila vážná nemoc či úmrtí

 

Co vám ze zmíněných hrozeb nejvíce změní život?

Ano, možná již uvažujete správně. Vážné nemoci a s nimi spojená invalidita. Jen málokdo z nás si chce byť jen představit, že onemocní v takovém rozsahu, že se již nebude moci vrátit do běžného života. Ze statistik přitom vyplývá, že se Češi častěji potýkají s vážnými nemocemi, nežli s následky větších úrazů. Největší dopad na rodinné finance by měla invalidita, kterou se ale jako největším rizikem cítí ohroženo jen 7,5 procenta účastníků průzkumu a za největší hrozbu z hlediska výpadku příjmů ji považuje jen 11 procent lidí.

 

Lidé se obávají méně pravděpodobných rizik!

S tímto faktem lze pracovat, což je hlavní úkol pro pojišťovacího poradce. Ne vždy má klient jasnou představu, co by mělo jeho staré či nově sjednávané životní pojištění umět. Mým úkolem je tedy vhodnou komunikací s klientem rozklíčovat důsledky jednotlivých rizik a tyto následně převést do podoby jeho smlouvy. Vhodné nastavení dokáže v budoucnu pokrýt vše, co je nutné.

 

Proč mít svého specialistu?

Specializace je v každém oboru zárukou objektivity. To, že Vám poradce radí udělat to či to, není jen z jeho vypočítavosti, ale primárním důvodem je fakt, že má v danou chvíli lepší informace než Vy. Přiznejme si, že je nám bližší pojištění našeho auta nebo domu, než pojištění vlastní schopnosti vydělávat peníze na živobytí. Priority se nám otočí až v době, kdy už je pozdě.

Máte-li životní pojištění, u kterého si nejste jisti jeho správným nastavením, či pokud ho nemáte vůbec, je nejvyšší čas s tím něco dělat, nemyslíte? Kolik minut ze svého času jste ochotni obětovat a získat správné informace? Pokud alespoň 20minut, pak Vám mohu pomoci. Využijte kontaktní formulář.

Je Vám bližší pojištění auta či domu? Nepodceňujte své životní pojištění
4.8 (95%) 8 hodnoceno