Chat with us, powered by LiveChat

Nejede? S asistenčními službami Allianz jsem v klidu

Nejede?

S asistenčními službami Allianz jsem v klidu

 

Sednete si do auta, otočíte klíčkem v zapalování a nic?
Píchlá pneumatika?
Nedobrzdíte na zledovatělé vozovce?

Známe to všichni. Problém se objeví zrovna v tu nejméně vhodnou dobu. Všichni sice máme povinné ručení pro své auto-mazlíčky, ale ne všichni dostáváme za zaplacenou sumu stejné služby. Někdo řeší, někdo ne. Patříte-li mezi ty, kdož chtějí za své peníze co nejvíce, čtěte dál….

Vyznat se v dnešní nabídce povinného ručení je jednodušší než se zdá. Spíše, než koukat na to, za kolik pojišťuji, je lepší koukat na to, s kým pojišťuji. Hlavní smysl autopojištění, tedy alespoň ten můj, je ten, abych v případě nouze dostal co nejvíce, a to nejen na plnění z pojistky, ale i s tím spojených služeb. Začíná to zákaznikou linkou a končí u asistenčních služeb. Pokud je hlavní smysl vašeho autopojištění splnit pouze zákonnou povinnost, jde opravdu o vyhozené peníze do luftu a nečekejte zázraky.

Sám zmíněné autopojištění využívám a mohu tedy potvrdit, že asistenční služby i v ceně základního pojištění, jsou bezkonkurenční. Reference od klientů to jen potvrzují. Vybitá baterka? Došel benzín? Píchlé kolo? Vyproštění z příkopu? Nepojízdné auto z důvodu poruchy? To vše vyřešíte jedním telefonem. Limit 3.000,- při běžných situacích nelze vyčerpat.

A cena za to vše? Bez příplatků, vše je obsaženo již v základním pojištění. A to včetně právního poradenství, které zahrnuje informace a rady, jak správně postupovat.

P.S:
asistenční služby činí z autopojištění ALLIANZ Rockyho v ringu autopojištění a pokud ještě nemáte svou vlastní zkušenost, co třeba tyto sdílené zkušenosti? ….

SMYK NA VOZOVCE

“Silnice byla tak hladká a sjetí z ní bylo tak rychlé. Klient zavolal na asistenční službu, kde požádal o pomoc… ” Do 35 minut přijela odtahová služba, která vyprostila vozidlo z příkopu, naložila ho a společně s řidičem, který byl v pořádku, jeli s vozidlem do servisu. Zde předal svoje vozidlo k opravě a servis mu zapůjčil na naše náklady náhradní vozidlo.

VÝLET DO HOR

“Rodina s dětmi se vydala na prodloužený víkend do Krkonoš. Cestu do hor však nepříjemně zkomplikovala porucha jejich auta. Telefonát na asistenční linku výlet zachránil…” Přijela odtahová služba, která přivezla i náhradní vozidlo. Rodina nasedla do přistaveného auta a mohla pokračovat v cestě. Za 4 dny se vrátili domů, odevzdali náhradní vozidlo a převzali si to své, již mezitím opravené.

CESTA DO CHORVATSKA

Dovolenou v zahraničí mladým manželům nakonec nezkazil její trochu nešťastný začátek. Cesta probíhala v pořádku až do okamžiku, kdy se začalo kouřit zpod kapoty a auto po pár ujetých kilometrech vypovědělo poslušnost. Po chvilce bezradného pobíhání kolem si žena vzpomněla, že snad mají k pojištění vozidla i asistenční služby. Zavolali na asistenci, jejich situaci vyslechla operátorka a domluvila jim telefonickou konzultaci s technikem. Ten rozhodl, že vozidlo musí do servisu. Asistence zařídila a uhradila odtah vozidla. Předpokládaná doba opravy měla být 1-2 dny. Operátorka nabídla manželům zajištění ubytování do doby opravy auta a objednala jim taxi, které je dovezlo do hotelu. Druhý den byl jejich vůz v pořádku. Operátorka manžele opět telefonicky informovala a zajistila jim odvoz do servisu. Tam si převzali svoje opravené auto a spokojeně pokračovali v cestě na plánovanou dovolenou.

VÝMĚNA PNEU

“Mladá slečna se na nás neváhala obrátit s prosbou o pomoc, když cestou do Brna znenadání dostala defekt přímo na D1 mezi Humpolcem a Jihlavou”… Dojela na nejbližší odpočívadlo a spojila se telefonicky s naší asistenční službou. Operátorka rozrušenou slečnu uklidnila a zajistila příjezd silniční služby. Po výměně pneumatiky mohla klientka dál nerušeně pokračovat v jízdě. Celá akce netrvala ani 50 minut.

 

“Nejsem tak bohatý, abych mohl vyhazovat peníze za levné a nekvalitní pojistky…”